Reštaurácia - predstavenie UFO watch.taste.groove. Vychutnajte si svetovú gastronómiu a nádherný výhľad na Bratislavu.

Poďte medzi hviezdy, dotknite sa oblohy a ochutnajte svetovú gastronómiu na streche Bratislavy. Zážitková reštaurácia, dokonalý servis, dva špičkové bary a neopakovateľná atmosféra pulzujúceho mesta pod vami. To je recept ako vytvoriť z každej vašej návštevy u nás neobyčajný zážitok.

ReštauráciaPredstavenie a charakteristika

Reštaurácia je otvorená od roku 2005, keď prešli jej pôvodné priestory rozsiahlou rekonštrukciou. Interiér je minimalistický, funkčne navrhnutý pre dokonalý zážitok z výhľadu a skvelej gastronómie. UFO má už od svojho otvorenia svoje výsostné postavenie medzi prestížnymi bratislavskými reštauráciami. Ponúka originálne kulinárske špeciality, pokrmy pripravené s fantáziou a citom pre harmóniu chutí, ktoré sú skutočným zážitkom nie len pre gurmánov.

Toto všetko si naviac vychutnávate na unikátnom mieste, vo výške 85 metrov nad hladinou Dunaja s nádherným výhľadom na panorámu mesta.

Jedlá

Naša zážitková kuchyňa je podmanivým spojením stredomorských a ázijských kulinárskych techník. Či vyberiete polievku, hlavný chod, alebo dezert dostanete vždy pokrm hodný gurmána. Chutné, nápadité pokrmy, servírované so zmyslom pre detail sú skrátka našou vášňou. Súčasťou menu je aj lokálne 7 chodové degustačné menu, ktoré je možne objednať si spoločne s degustáciou vín, piva alebo koktailov.

Nápoje

Dva prvotriedne bary vám ponúknu možnosť vychutnať si originálne miešané nápoje alebo vybrať si z pestrej ponuky vín a destilátov prestížnych svetových značiek. Novinkou v našich baroch je aj možnosť objednať si degustáciu piva spoločne s chutným snackom.

Darčekové karty UFO

Darčekové karty

Chcete vašim blízkym sprostredkovať nevšedný kulinársky zážitok, no obávate sa, že nemusíte úplne presne trafiť ich vkus? S našimi darčekovými kartami môžete tieto obavy pustiť z hlavy. Bez problémov sa dajú kúpiť bez časového obmedzenia u nás v reštaurácii a využiť ich môžete kedykoľvek.